ALKEN Samuel Henry G. II (1810-1894)

Lot 138
Estimation :
50 - 70 EUR
"Fox Hunting - The Brook !", XIXe, lithographie rehaussée, 43x62,5 cm [piqûres].
Mes ordres d'achat